УКРАИНА

материалы по теме:

Стиль жизни

Розлучившись із ревнивим бойфрендом Юлія Nelson знялась у відвертій фотосесії (ФОТО)

0

Співачка вирішила вразити голим тілом свого колишнього хлопця.

Юлія Nelson, 19-річна молода українська співачка, нарешті вирішила оголитися. Раніше дівчина боялася зніматися у відвертих фотосесіях для чоловічих журналів, але тепер усе змінилося, адже Юля більше не пов`язана зобов`язаннями зі своїм бойфрендом. Оскільки її хлопець перейшов у розряд колишніх, Юля сміливо вирішила продемонструвати все те, що до цього приховувала під одягом.

Як з`ясувалося, екс-хлопець Nelson забороняв їй оголювати тіло на людях, хоча й він, і сама співачка чудово розуміли, що голе тіло - завжди рейтинг, якого часом так бракує молодому артисту.

- Мені багато разів пропонували знятися у відвертій фотосесії, але я завжди відмовлялася. На той момент я ще не зустріла фотографа, якому могла б довіритися на 100%, а ще мій хлопець був категорично проти таких фотознімків. Зараз я вільна й готова на різного роду експерименти, головне - щоб це не було брудно й вульгарно, - пояснює Юля.

Співачка абсолютно права, ось тільки їй треба стежити за тим, щоб із розряду співачок не перейти в розряд оголених моделей.Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
3752
властьвласть деньгиденьги стиль жизнистиль жизни hi-techhi-tech спортспорт мирмир
Архив Экспорт О проекте / Контакт Информатор

   © «Комментарии:», 2016

Яндекс.Метрика Система Orphus