УКРАИНА

Як екс-фабрикантки скубли качок та ходили до свахи завдяки «Дольчевіта Капут»

0

0

Олі Поляковій не вдалося звести свою подругу з хлопцем.

На проекті «Дольчевіта Капут» («Новий канал») пристрасті тривають. Оля Полякова та Елізабет прокидаються спозарання й трудяться в поті чола. Кожне завдання дівчата виконують, підколюючи одна одну, але цього разу Суперблондинка проявила небачену жіночу солідарність і вирішила влаштувати своїй напарниці особисте життя.

Полякова запросила на вечерю місцевого хлопця Іллю. До цього учасницям необхідно було обскубти качку, й дівчата пішли на компроміс: завдання виконує Елізабет, а готує качку на вечерю для нареченого Оля Полякова. Хлопець прийшов у гості не з порожніми руками – для суворої свахи – букет хризантем, а для «нареченої» – маленька шоколадка.

– Правда, наша Еля – гарна? – атакувала Іллю запитаннями Полякова – А чим ти займаєшся?

Виявилося, що хлопець – професійний кухар, ця заява практично підкорила серце Елізабет, якби не… качка. Страва від Олі Полякової вийшла настільки смачною, що екс-фабрикантка просто не змогла від неї відірватися.

Як тільки Оля спробувала залишити напарницю й Іллю удвох і винести вечерю, Еля теж розпрощалася з хлопцем і подалася услід за «дичиною». Так через качку провалилася спроба Полякової видати Елізабет заміж.

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «Комментарии:», 2016

Яндекс.Метрика Система Orphus