УКРАИНА

Українська поп-зірка пропагує поп-психологію (ФОТО)

0

0

Українська поп-зірка є прихильницею однієї з течій поп-психології.

Поп-психологія, яка доступно і привабливо розповідає про особистісне зростання, стала шалено популярною останнім часом. Вона сподобалася і знаменитій українській співачці Руслані. Зірка вважає, що багато трюків поп-психології чудово працюють у житті, а також допомагають подолати неприємності й труднощі. Здавалося б, простенька фраза «я – най-най-краща», вимовлена перед дзеркалом, дуже піднімає самооцінку й настрій.

Зокрема, з галузі поп-психології й порада Руслани тим дівчатам, які хочуть бути гламурними і стильними. Співачка радить їм не дотримуватися течій моди та дієт, а звернути увагу на свій внутрішній світ і самооцінку, полюбити себе.

– Дівчина має бути унікальною. Я їй раджу не бігти за модою, не вдягати те, що на інших. Тільки тоді вона відчує себе унікальною. І хай не чекає, що їй хтось це скаже – окрім неї однаково цього ніхто не скаже! – сміється Руслана. – Фільм був таким (прим. Ред. «Найчарівніша і найпривабливіша»), коли Муравйова говорить собі постійно «Я – найчарівніша, я – найпривабливіша!». Ось це треба вписувати всередині себе, і неважливо, що на тобі одягнуте. Однаково, внутрішній стан відображається на обличчі, це блиск в очах, усмішка. Якщо обличчя сяє, не має значення нічого більше – ні якої ти комплекції, ні який одяг. У тебе впевненість на обличчі, і ти приваблюєш увесь світ! До речі, така внутрішня установка і справді добре працює – Руслана знає толк.

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «Комментарии:», 2016

Яндекс.Метрика Система Orphus