УКРАИНА

материалы по теме:

Стиль жизни

Фабрикант Педан вчив Єву театрально падати на коліна

0

Ольга Фреймут та Олександр Педан витягли жителів «Зіркового будинку» на ковзанку.

«Підйомівці», як відомо, давно тренуються на ковзанці, тому вирішили підтримати «фабрикантів» і дати їм кілька уроків фігурного катання. Звісно ж, Оля й Саша сподівалися запросити всіх мешканців «Зіркового будинку», але адміністрація «Фабрики» відпустила лише тих, у кого не було серйозних занять. І такими щасливчиками стали: Єва Бушміна, Іра Крестиніна, Віталік Чирва, Вася Нагірняк і Коля Серга.

На ковзанку молодь прийшла з гарним настроєм, незважаючи на те, що ніхто, крім Єви, до цього на ковзанах не катався. «Фабрикантів», які невпевнено виходили на лід, ведучі та шанувальнки, які зібралися за цей час, підбадьорювали вигуками та оплесками. За пару хвилин Коля Серга вже катався по центру, а Нагірняк учився робити прості фігури. Педан демонстрував Єві, як на льоду можна театрально падати на коліна. А ось Іра Крестиніна та Віталік Чирва обережно пересувалися біля борту.

– А я вирішив, що потрібно починати з роликів, потім, напевно, буде простіше стати на ковзани, – казав Чирва, втомившись ходити під бортом.

Втім, незважаючи на труднощі, артисти були раді «провітритися» й добре провести час. «Фабриканти» вирішили ще раз зібратися на ковзанці, але вже після закінчення проекту.

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
130065
властьвласть деньгиденьги стиль жизнистиль жизни hi-techhi-tech спортспорт мирмир
Архив Экспорт О проекте / Контакт Информатор

   © «Комментарии:», 2016

Яндекс.Метрика Система Orphus