УКРАИНА

материалы по теме:

Власть

МОЗ: в Украине нет лаборатории, которая определяет, есть ли диоксины в крови человека

0

Министерство здравоохранения „в ответ на многочисленные запросы СМИ относительно наличия в Украине лаборатории для определения диоксана в крови человека” объясняет, что Институт экогигиены и токсикологии им. Л.И.Медведя „не может проводить исследования содержания диоксинов в биологических средах”, Об этом «proUA» сообщили в пресс-службе МОЗ.

Текст комментария МОЗ предоставляем полностью на языке оригинала:

„Інститут екогігієни та токсикології ім. Л.І.Медведя акредитований по системі ISO (EN 17025, на право компетентного та незалежного проведення аналізу (вимірів) поліхрорированих біфенилів та дибензофуранів, у тому числі тетрахлор-дибензо-діоксинів в об’єктах оточуючого середовища та харчових продуктах.

Проте для якісного проведення визначення (аналізу ) діхлор-дібензо-діоксинів в організмі людини є певні вимоги на відповідність яким необхідно також пройти акредитацію.

Таке завдання, як кримінальне дослідження, перед інститутом поставлено і уже проводиться робота по придбанню додаткового обладнання, реактивів та аналітичних стандартів, підготовка до виконання вимог відповідній методиці, її валідація до проведення міжлабораторного порівняльного експерименту.

Лише після цього можливо буде прийняти рішення про акредитацію Інституту на право проведення криміналістичного аналізу, тобто відповідною процедурою повинен бути підтверджений факт довіри до результатів такого аналізу. Це буде свідченням залучення інституту до участі в криміналістичній експертизі по діоксинах.

На сьогодні Інститут екогігієни та токсикології ім.. Л.І. Медведя не може проводити визначення вмісту діоксинів у біологічних середовищах”.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
72191
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньгиденьги стиль жизнистиль жизни hi-techhi-tech спортспорт мирмир
Архив Экспорт О проекте / Контакт Информатор

   © «Комментарии:», 2016

Яндекс.Метрика Система Orphus