Блог

Олексій Голобуцький: Євродепутатка від зелених ФРН фон Крамон назвала Єрмака агентом Росії

Недипломатичне інтерв'ю НВ засвідчило: європейські посадовці вважають Зеленського оточеним агентами РФ і несамостійним

1

comments2583

Олексій Голобуцький

Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.

45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.

За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка). 

Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).

Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)

Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.

Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.

У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.

Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.

Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів. 

Євродепутатка та друг України Віола фон Крамон у відвертому інтерв'ю НВ чітко і недипломатично позначила Єрмака найімовірнішим агентом Росії і що Зеленський в курсі цього та як мінімум іноді коригує свої дії відповідно до таких реалій: "Його батько був одним із керівників КДБ. Операція "Вагнера" також показова в цьому плані. Пізніше він відповідав за обмін полоненими, і він уможливив те, що більше немає жодної людини з "Беркута" в цій країні, яка могла б бути притягнута до відповідальності за події Майдану. Їх випустили до Росії. І, звичайно, є багато людей з часів Януковича, які зараз часто бувають в адміністрації президента, близькі до Росії.

І що цікаво, це те, що Єрмак не був поінформований Зеленським, коли були закриті телеканали Медведчука. Очевидно, бо той йому не довіряв. Американці наказали Зеленському не ділитися. Можливо, це була причина. ...Росія продовжує гібридну та справжню війну проти України, до того ж у вас є хтось в Офісі Президента, хто, очевидно, має тісні зв'язки [з Росією]".
--
Ну, виглядає дійсно логічно: Єрмак був в курсі спецоперації по "вагнерівцям" - спецоперацію було зірвано. Єрмак не був в курсі розпорядження закрити медведчуківські телеканали - і їх успішно закрили одним рішенням. Може, звісно, і збіг. Але фон Крамон так не вважає.

Головний висновок з цього інтерв'ю: Зеленського як мінімум в Європі (але ймовірно, що і в США також - навряд чи в них менше даних і гірше з аналітикою) офіційні посадовці вважають президентом з дуже обмеженими можливостями для самостійного прийняття рішень, оточеного практично відкритими ворожими агентами. За такої ситуації не дивно, що Захід не поспішає з підписанням серйозних документів.

Цілком можливо, що всі просто впевнені: Зеленський несамостійний в своїх рішеннях. Все, що буде підписане, негайно відкоригують агенти Кремля - чи й просто застопорять виконання, оскільки мають достатньо офіційної влади і неофіційного впливу.

Якщо Захід бачить ситуацію саме так - то серйозних двосторонніх угод нам варто сподіватись хіба після зміни президента.

comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!