comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Valerii Klochok: finita la commedia

На ранковій оперативній нараді в ПАТ "Газпром" голова правління Олексій Міллер повідомив, що сьогодні вранці о 8.45 МСК будівництво газопроводу "Північний потік - 2" повністю завершено

0

comments3089

Valerii Klochok

Політична та економічна аналітика

Політичний та економічний експерт Growford Institute, магістр державного управління, приватний підприємець. Народився на Черкащині, де впродовж десяти років займався педагогічною діяльністю, в тому числі обіймав керівні посади в закладах освіти та органах виконавчої влади. Є радником митної служби 3-го рангу. У 2005 році здобув ступінь магістра державного управління у Київському національному економічному університеті. З 2004 року консультант з економічних та політичних питань депутатської фракції у Верховній Раді України, помічника-консультанта народного депутата.


finita la commedia 

 

Но не для нас!!!

 

На ранковій оперативній нараді в ПАТ "Газпром" голова правління Олексій Міллер повідомив, що сьогодні вранці о 8.45 МСК будівництво газопроводу "Північний потік - 2" повністю завершено

 

А ми і далі будемо тримати за бюджетні кошти посади з окладами в сотні тисяч гривень на місяць аби боротися з Північним пококом-2 і розповідати з голубих екранів про ефективність такої боротьби!!!

 

А тим часом вже навіть з 1 жовтня можуть почати прокачувати брудний російський газ в чисту і незаплямовану Європу!!!

 

Особливо мене потішили щойно відповіді Шмигаля в парламенті на запитання про тарифи, які ставили йому депутати. Виявляється у нас усе під контролем: газ для населення 7,96 з ПДВ, для комунтеплоенерго – 7,42 з ПДВ. Але про доставку він гордо мовчить і називає це контрольованою та прийнятною ситуацію. Цю мантру товчуть усі депутати від слуг народу. Хоча по факту ціна для споживача біля 10-11 грн вже сьогодні. А на субсидії вже не вистачає біля 11-12 млрд.грн. і які будуть потім компенсувати за рахунок підвищення тарифів і заплатять субсидії ті, хто ще може платити (а не держава). Про це також прем’єр мовчить.

 

Для промислових підприємств скочить вище 20. 

 

Тепловики взагалі вважають дискримінаційними угоди з держкомпанією про постачання газу, оскільки реальна ціна газу для виробництва теплової енергії для населення складе понад 9 грн за куб. м плюс вартість його розподілу 2,3 грн за куб. м, при тому що декларативна ціна в договорі з «Нафтогазом» вказана 7,42 грн за куб. м.

 

Якщо ціни регулюють вручну, то який тоді у нас ринок? Ручний?

 

 

comments

Другие материалы автора

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!