Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.
45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.
За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка).
Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).
Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)
Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.
Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.
У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.
Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.
Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів.
Президент Естонії Керсті Кальюлайд: "Вступ до ЄС має купу умов. І, відверто, жодна з ваших держав [Україна, Молдова і Грузія] не виконує критерії членства. Вам знадобиться з 20 років роботи, доки ви дійдете цієї готовності… Всі три країни мають проблеми з судами. Ви не підходите під вимоги членства в ЄС! ...Я раджу своїм громадянам: торгуйте з Україною, але не інвестуйте туди, бо можете втратити гроші".
--
Читаю коментарі до цієї заяви: як ображено чиновники реагують на чесну заяву президента Естонії щодо реальної ситуації в Україні, котра дуже далека від стандартів ЄС! Мовляв, насправді в Україні все давно як в ЄС, то просто європейці не хочуть нас приймати. Хоча всі ж розуміють, що Кальюлайд ще дуже м'яко оцінила наші реалії.
Так, коли сидиш на веранді котрогось ресторану в центрі Києва чи Львова, п'єш хорошу каву з коньяком, то дійсно різницю з будь-яким містом в Європі зрозуміти складно. А якщо ще й бачив пошарпані квартали десь в Італії чи Португалії, котрі не так щоб відрізнялись від котроїсь Троєщини, то взагалі претензії єврочиновників видаються знущанням.
Однак факт: ніхто не поспішає везти інвестиції в таку прекрасну європейську Україну. І навіть на особисті запрошування від Зеленського так прямо і кажуть: у вас рейдерство і куплені суди, я не вбережу свою власність, якщо вкладусь в котресь виробництво в Україні. І все. Відповідно, президент держави, де приватну власність захищено, суди відносно справедливі, а економіка стабільна, має право порівнювати і робити чесні висновки не на нашу користь.
Чи хтось реально візьметься доводити, що в нас поважають приватну власність, а коли що, то її легко можна захистити в суді? Що жоден чиновник не буде розводити інвестора на хабар за отримання документів, ліцензій, дозволів? Що в нас реальне виробництво недоторканне і жодного тиску перевірками, штрафами, претензіями? Ми всі живемо тут і прекрасно все бачимо.
Я писав кілька днів тому, що довелось постояти 17(!) годин на кордоні з Угорщиною, бо принципово відмовились платити хабар за можливість проїхати без черги. Так от, я за ці 17 годин доволі послухав наших заробітчан. Про умови роботи на виробництвах у нас і в ЄС - про вимоги, про ту ж корупцію, про тиск чиновників і відомств. Нічого такого - звичайні життєві історії і особистий досвід людей.
Знаєте, про "20 років" - це ще дуже оптимістично. Чи ви не згодні?
Новости партнеров
Другие материалы автора
Новости