Блог

Юлія Ярмаркіна: Прем'єри та яскраві номери від JAMALA, POSITIFF, Alyosha з Vlad Darvid, NAZVA, KRUTЬ та Анни Трінчер: премія MUZVAR AWARDS-2023 оголосила про розширення лайнапу заходу

Вже 26 вересня о 16:00 у київському МЦКМ «Жовтневий палац» відбудеться музична премія для молодих виконавців MUZVAR AWARDS від однойменного порталу «МУЗВАР». Організатори оголошують розширення лайнапу заходу.

0

comments2624

Юлія Ярмаркіна

Журналіст

Журналістика - це хобі яке стало роботою, тому я не працюю, а насолоджуюсь.

Квитки на MUZVAR AWARDS вже доступні у продажі.

На сцену разом із новими іменами індустрії вийдуть легендарні виконавці. Свої ексклюзивні виступи глядачам подарують номінанти премії: Jamala, POSITIFF, Schmalgauzen, гурт “СКАЙ”, NAZVA, а також запрошені гості - Анна Трінчер, Alyosha і Vlad Darvin, KAZKA, Tember Blanche, KRUTЬ, PROBASS ∆ HARDI та інші.

Із цікавого - для MUZVAR AWARDS разом із оркестром JAMALA презентує ексклюзивний виступ з композиціями легендарного альбому QIRIM. Своєю чергою, на глядачів очікує багато прем'єр. Анна Трінчер презентує новий дует з популярним українським співаком, Alyosha і Vlad Darvin підготують унікальний номер з поєднанням декількох музичних жанрів, а гурт KAZKA вперше на великій сцені виконає трек “Солодкі”.

І це ще не всі сюрпризи! На всіх гостей премії очікує одразу декілька виступів спеціально запрошених артистів, імена яких поки не розголошуються. Це будуть яскраві шоу та потужні номери, що наповнять глядачів неймовірними емоціями.

Ведучими церемонії стали харизматичні та яскраві Тімур Мірошниченко та Оля Цибульська. Окремо організатори премії оголосять ведучих діджитал частини церемонії, зіркового хідника та бекстейджу.

Окрім того, номінанти та друзі порталу “Музвар” у межах премії MUZVAR AWARDS-2023 разом з ДонорUA запускають велику соціальну ініціативу “Музика та перемога в нашій крові!”. Ініціатива покликана не лише допомогти зібрати більше донорської крові для передової, а й популяризувати культуру донорства в Україні через молоді імена музичної індустрії. Системне та свідоме донорство — наш вклад у перемогу!

Для ініціативи розроблено спеціальну програму лояльності. Кожен, хто здасть кров у період з 30 серпня по 26 вересня включно, матиме можливість отримати спеціальну знижку 10% на будь-який квиток премії MUZVAR AWARDS-2023, що відбудеться 26 вересні в Жовтневому палаці, та отримає доступ до пресзони з можливістю особисто поспілкуватись з артистами. Ваша персональна знижка доступна в кабінеті донора на платформі ДонорUA. Тож реєструйтеся, фіксуйте донацію в системі та забирайте свої бонуси. Окрім цього, донорам будуть доступні подарунки від інших партнерів ДонорUA.

 

Нагадаємо, що переможці усіх 14 номінацій премії MUZVAR AWARDS традиційно отримають до статуетки пам’ятну брошку у вигляді візуального символу премії – “Феніксу” від всесвітньо відомого митця Володимира Цісарика. Окрім того, зі спеціального фонду на розвиток української музики переможці номінацій New View | “Найкращі нові імена естради”, New Breath | “Найкращі нові імена поп-музики”, New Wave | “Найкращі нові імена рок-музики”, New Connect | “Найкращі нові імена альтернативи” отримають по 100 000 гривень. Фонд на реалізацію виключно творчих ініціатив (запис пісень, зйомки відеокліпів тощо) створено за підтримки Генерального спонсора премії MUZVAR AWARDS – ТМ COSMOLOT.comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора


Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!