Блог

Бала Віталій: «Середа – не біда»

Не варто шукати біди, бо можна знайти

0

comments2331

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.

1995-1997 р.р.  автор  та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.

З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуаційПрезидент України Володимир Зеленський заветував прийнятий Верховною Радою 5 вересня закон №9534 про відновлення електронного декларування. У цьому законі були обмеження електронного декларування, а саме, не була ухвалена поправка про негайне відкриття реєстру декларацій. У такий спосіб депутати хотіли на рік відтермінувати відкриття своїх декларацій та декларацій посадовців. 

Обурення, яке охопило і об’єднало активну частину українського суспільства можна було побачити за підписами петиції до президента про накладення вето на цей закон, яке з’явившись на сайті 6 вересня, за декілька годин набрала понад 30 тисяч підписів з необхідних 25 тисяч для її розгляду.

Не зрозуміли такий «фінт» у Верховній Раді і наші західні партнери, адже це було порушенням обіцянки влади перед ними, зокрема, щодо вступу в ЄС.

Але, президент Зеленський спочатку взяв паузу і заявив, що йому необхідно проконсультуватись з віце-прем’єркою  з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною.

Звичайно, то не біда, що слугам у Верховній Раді прийдеться знову голосувати за цей закон, але то біда, що владна партія і чинна влада постійно приймають рішення, які служать тільки їхнім інтересам, а не країні.

Одним словом, не так сталося, як в офісі президента гадалося.

Чому так сталося дивіться на моєму ютуб каналі.

А якщо виникне бажання та буде натхнення  поставити вподобайку, прокоментувати відео тапідписатись на канал, я буду вдячний за підтримку.

Посилання у першому коментаріcomments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора


Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!