comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Олексій Голобуцький: Терористи в "Единой России": Пушилін подав заяву

Путін легітимізує терористів на окупованих територіях напередодні вересневих виборів до Ґосдуми РФ

0

comments3513

Олексій Голобуцький

Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.

45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.

За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка). 

Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).

Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)

Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.

Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.

У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.

Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.

Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів. 

"Лідер ДНР" Дєніс Пушилін (екскерівник МММ колись в Донецьку) заявив про бажання вступити до лав російської провладної "Единой России". 

Якраз 2 місяці лишилось до вересневих виборів Ґосдуми РФ. Адже хорошого багато не буває: дозволили всім "донбаситам", що отримали російські паспорти, хоча й з "недореспубліканською пропискою", голосувати на виборах - варто і лідерам терористів підігнати офіційний політичний статус. 

"Представник "Единой России" в ЛДНР" - цілком собі непоганий статус. Особливо на тлі вимог до України не просто "реалізовувати Мінські домовленості", а "діяти згідно з формулою Штайнмаєра" (вибори на окупованих теренах ще до того як). 

Ну от: виберуть голову донецької "Единой России". Щоб той утворив фракцію "Единая Россия" у Верховній Раді України. А що не так? 

Оцініть послідовність. Путінська ідіотична стаття з публічними територіальними зазіханнями щодо України. Офіційний дозвіл "населенню ЛДНР" з паспортами РФ обирати депутатів до Ґосдуми. Оце залучення до партії влади РФ головних терористів. Путін явно не має якихось серйозних намірів дійсно використати "3-6 місяців", надані Байденом, для "демонстрації готовності Росії вести адекватну політику". 

Він з більшою ймовірністю демонструватиме силу неадекватної ядерної держави зі 110-тисячною армією на кордонах України. 

Зауважте: буквально щойно почалась зустріч Джо Байдена і Ангели Меркель у Вашингтоні. В ході якої однозначно обговорюватимуться передусім проблеми, що створює світу Путін. І навряд отака показова легітимізація терористів як російських "представників партії влади" і майже держслужбовців буде проігнорована. Як і територіальні зазіхання в статті. 

Є шанс, що отакий контекст спонукає Байдена активніше схиляти Меркель відсунути всі питання, пов'язані з Росією, вбік і лишити їх вже її наступникам у владі (вибори до Бундестагу будуть також у цьому вересні, лише на тиждень пізніше від виборів до Ґосдуми РФ).


 

comments

Другие материалы автора

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!