Блог

Бала Віталій: «Вівторок – подумай разів 40»

Мирні перемовини з росією неможливі

0

comments1850

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.

1995-1997 р.р.  автор  та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.

З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуаційСьогодні у програмі «Вівторок-подумай разів 40» мова йде про так званих «миротворців» в Україні, які останніми днями стали багато говорити і писати про необхідність мирних перемовин з росією.

Те, що мир хочуть в Україні всі, хіба, що за винятком людей несповна розуму, нема сенсу доводити, адже ніхто у світі не хоче так сильно миру і завершення війни, як народ України.

Але, як я часто нагадую, мир має два обличчя. Одне – це перемога, а друге – це поразка.

Що цікаво, то ці «миротворці» пропонують мир з росією, як капітуляцію України.

Свою позицію, на яких він готовий до переговорів путін вже сказав. Чотири області: Донецька, Луганська, Херсонська та Запорізька мають «відійти» росії, Україна повинна зменшити свою армію і стати позаблоковою країною, тобто ніякого НАТО. Це, якщо коротко про перемовин «по-путінськи».

До речі, ці всі «миротворці» часто вживають два аргументи стосовно тих, хто з ними не погоджується.

Перший аргумент, то йдіть і воюйте і перемагайте, хоча самі вони не воюють не воювали. 

Другим аргументом, врони запитують, то що, воювати до останнього українця…

По-перше, а чому до останнього українця, а не рашиста і по-друге, якщо статистика, яку озвучують правильна щодо порівняння втрат українців і рашистів, то мова йде про останнього рашиста, а не українця.

Але, саме цікаве є те, що їхні «завивання» про мирні переговори з х.йлом почалися, як підготовка в інфорпросторі напередодні цих вояжів «голуба» миру Віктора Орбана, що наводить на думку, що все відбувалось згідно «мирного плану» якось умовного містера Фікса.

Однак, х.йло ракетною атакою на дитячу лікарню «Охматдит» взяв і «зіпсував» той «мирний» план цього містера Фікса, хоча, не можна виключати, що х.йло скоріш за все думає, що так він змусить чину владу в Україні сісти за стіл переговорів швидше.

Про містера Фікса, про те, що насправді потрібно робити і які могли б бути перемовини, дивіться у програмі «Вівторок –  подумай разів 40» на моєму ютуб каналі.
Посилання у першому коментарі.

 comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора


Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!