comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Valerii Klochok: Як швидко згасне зірка Разумкова?

Відповідь на запитання в заголовку до цього матеріалу ховається і в самому Разумкові, і не лише. Бо недостатньо мати лиш власне бажання аби бути на вістрі політичного життя аби залишатись не просто цитованим в ЗМІ, а й претендувати на високе крісло, де ти можеш ухвалювати рішення.

0

comments5300

Valerii Klochok

Політична та економічна аналітика

Політичний та економічний експерт Growford Institute, магістр державного управління, приватний підприємець. Народився на Черкащині, де впродовж десяти років займався педагогічною діяльністю, в тому числі обіймав керівні посади в закладах освіти та органах виконавчої влади. Є радником митної служби 3-го рангу. У 2005 році здобув ступінь магістра державного управління у Київському національному економічному університеті. З 2004 року консультант з економічних та політичних питань депутатської фракції у Верховній Раді України, помічника-консультанта народного депутата.


Дмитро Разумков вже зробив карколомну кар’єру, котру не можна вважати завершеною але яку за певних умов можна оцінити, як таку, що продовжується. Разумкова почали системно збивати, хоча станом на сьогодні (після кількох днів зняття з посади голови ВРУ) він залишається медійно затребуваним. 

 

Причин пильної уваги до 13-го спікера може бути дві:

перша - його розглядають ФПГ, як можливий політичний проект, про що натякав і сам Разумков. Але натякати – не означає доконаності такого сценарію; 

друга - актуальність інформаційного приводу про зняття його з посади спікера ВРУ буде триматися ще кілька днів і Разумков за замовчуванням цікавий для ЗМІ

 

Якщо є домовленості з тими, хто має у власності чи контролює фінансово-промислові групи, то Разумкова щонайменше рік прокачуватимуть у статусі майбутнього кандидата в президенти. У разі позитивної динаміки цілком ймовірна підтримка і надалі. Зірка сіятиме.

 

Якщо такої підтримки немає – то за тиждень два Разумков у кращому випадку буде в ефірах на рівні з іншими депутатами і не більше.

 

Але незалежно від того чи є домовленості в Разумкова із спонсорами, Офіс президента України активно «збиватиме» екс-спікера через публікацію компроматів на нього і легко може позбавити його депутатського мандату. Злив уже відбувся – Разумкову шиють хабар за виділення землі будівельній кампанії Вавриша-Богдана. А депутатський мандат заберуть на підставі статті 81 конституції України, котра гласить: «у разі невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення». 

 

Такі конституційні підстави на сьогодні є – Разумков перший номер списку політичної партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року і нині він не є членом цієї фракції. Провести формально з’їзд та позбавити мандату – питання кількох днів.

 

І тоді політична зірка Разумкова згасає дуже швидко.

 

comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!