УКРАИНА

Напередодні свят в Японії почали продавати не ходячих жінок-роботів

0

0

Напередодні свят у японській мережі супермаркетів «Сого» в продажі з’явилися жінки-роботи, які на перший погляд не відрізняються від справжніх. Вони такого ж зросту й ваги, мають силіконову шкіру, практично як справжню. Можуть рухати деякими частинами тіла й говорити, але наразі не ходять.

Ціна — майже чверть мільйона доларів. Про це повідомляє інтернет-видання CrunchGear.

На його думку, до 2050-го роботи наздоженуть людей практично в усьому. До того ж швидкість розвитку електронних інформаційних технологій постійно збільшується, і кількість найближчим часом може перейти в якість і зумовити експонентне зростання, тобто колосальний стрибок.

Результат — роботи сприйматимуть світ як люди, але при цьому будуть розумнішими і меткішими. Слідом за «простими» роботами «Сого» планує із січня приймати замовлення громадян на виготовлення своїх електронних копій, поки тільки однакові зовні. Можливо, у найближчому майбутньому для людей похилого віку виготовлятимуть електронні внутрішні органи й ціле роботизоване тіло, що дозволить не виходити на пенсію, а працювати й після 100 років. «Хонда» уже продемонстувала полегшену ходу робота.

По матеріалам Weekly.ua.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus