УКРАИНА

Міка Ньютон заспіває з «Бряц-Band»

0

0

Популярна співачка продовжить співпрацю з відомою групою.

Як відомо, через проблеми зі своїм продюсером Юрієм Фальосою, гламурна блондинка Міка Ньютон на рік перервала спілкування зі своїми друзями з гурту «Бряц-Band». Але, незважаючи ні на що, друзі заявляють, що продовжать співпрацювати в 2010 році.

- Ми з Мікою вже давно товаришуємо і на минулий Новий Рік випустили спільний кліп на пісню Moscow Calling, - розповідають хлопці з «Бряц-Band». - Цього року через проблеми Міки з Юрою ми не спілкувалися один з одним, але вже починаючи з 2010 року ми плануємо зробити кілька спільних треків і здивувати наших фанатів оригінальним дуетом. Міка дуже сильна вокалістка і хороша людина, нам дуже приємно працювати разом.

Як зізналася Міка, вони вже почали роботу над новим хітом.

- У нас з хлопцями з групи «Бряц-Band» сильний взаємозв`язок, мені дуже комфортно працювати з ними, - поділилася співачка. - І, не дивлячись на те, що моя співпраця з Юрою підійшло до фінішу, ми все одно продовжуємо спілкуватися і хочемо працювати разом. Цілком імовірно, що незабаром ви почуєте наше спільне творіння. Чекайте сюрпризів у новому році!

Ну що ж, будемо сподіватися, що співаки дотримають своє слово і вже зовсім скоро здивують фанатів новим творінням.

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus