УКРАИНА

Тоні Блер працюватиме на улюбленців Тимошенко

0

0

Екс-прем‘єр Великобританії Тоні Блер працюватиме на улюблену марку прем‘єрки України Юлії Тимошенко - "Louis Vuitton", пише "Daily Telegraph".

Блер обійме посаду особистого радника власника французької групи компаній з виробництва товарів категорії люкс - Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH). Нагадаємо, очолює компанію найбагатша людина Франції та особистий друг Блера Бернар Арно.

"Існує, в принципі, домовленість, але нічого поки що не підписано", - повідомляє джерело з близького оточення Блера.

"Блер не буде членом правління (компанії), натомість він виступатиме у ролі консультанта, працюючи у тісному контакті з паном Арно... Зокрема, його робота може включати залучення нових клієнтів", - додається у виданні.

Очікується також, що зарплатня Тоні Блера у "Луї Віттоні" сягне шестизначної суми.

При цьому, Тоні Блер вже працює як лобіст американського банку JP Morgan Chase з окладом у 2 мільйони фунтів стерлінгів. Він також отримує 500 000 фунтів стерлінгів за роботу радника фінансової групи "Zurich Financial".

У цілому, за попередніми підрахунками, Тоні Блер заробив щонайменше 15 мільйонів фунтів стерлінгів за ті 2,5 роки, які він не є прем‘єр-міністром Великобританії.

Фото "Creative Leadership"

По материалам: ТАБЛОID

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus