УКРАИНА

Зросла кількість киян, що одержали травми через ожеледь

0

0

У Києві збільшилася кількість людей, що одержали травми через ожеледь. Про це повідомив заступник начальника Головного управління охорони здоров’я і медичного забезпечення міськадміністрації Володимир Загородній, передає ««ЛІГАБізнесІнформ».».

«Враховуючи сьогоднішні погодні умови, кількість травм в порівнянні з таким же періодом минулого року збільшилася. В основному, свою роль зіграв погодний чинник, але не можна відкидати і те, що не скрізь забезпечили безпечні умови пересування пішоходів по вулицях», - відзначив він.

Чиновник також підкреслив, що, якщо порівнювати рівень травматизму в листопаді і грудні, то статистика першого місяця зими показує, що він збільшився в середньому на 30%.

Так, за даними Загороднего, зараз на добу фіксується від 170 до 200 поводжень людей з переломами і ударами. При цьому 20-30% з них - діти.

В той же час, йому важко назвати точну кількість тих, що звернулися по допомогу з початку року, пояснивши, що оперативна інформація фіксується щодня, але підсумки підводитимуться пізніше.

Нагадаємо, раніше столична влада обіцяла, що наслідки негоди будуть ліквідовані за декілька днів. Проте багато доріг і тротуари столиці досі залишаються нерозчищеними від снігу, льоду і зламаних дерев.

Мер Києва Леонід Черновецький, повернувшись з двотижневої відпустки, тільки тепер доручив виділити 16,3 млн. грн з міського бюджету на ліквідацію наслідків снігопаду.

               

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus