УКРАИНА

Аліна Гроссу комплексувала, але цілувалася на очах у мами

0

0

Юна співачка цілувалася з хлопцями на очах у батьків.

Аліна Гросу закінчила зйомки нового відео на пісню «Мелом на асфальте». На знімальному майданчику 15-річній співачці довелося цілуватися з хлопцями на очах не лише в усієї групи, але й у мами, яка була присутня на зйомках.

– Іноді ми з друзями потай від дорослих граємо в пляшечку, але про це якось неприємно розповідати, – зізнається Аліна Гросу. – А грати прямо на знімальному майданчику, до того ж у присутності батьків... Це було трохи екстремально. Весело, але екстремально! Ми соромилися, боялися, комплексували. Алан Бадоєв як міг розкріпачував нас, казав, що важливо у своїй роботі передавати саме те, чим живуть ті, для кого ми робимо цю роботу. Я часто поглядала на маму й намагалася з`ясувати її реакцію. Через наше збентеження режисеру Алану довелося перезнімати цю сцену більше 20 разів, але в результаті ми змогли відкритися й зіграти щиро, по-справжньому, принаймні, мені так здається.

Кліп «Мелом на асфальте» в найближчі тижні ексклюзивно з`явиться на Glamurchik’у! А поки що до вашої уваги анонс нового відео.

Автор: Аліса Александрова

Фото: secret service

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus