УКРАИНА

Книгарня "Сяйво" "продала" будинок Київської міськдержадміністрації

0

0

Книгарня Сяйво продала на аукціоні адміністративний будинок по вулиці Хрещатик, 36, в якому перебувають Київрада та Київська міськдержадміністрація, за 2,8 тисячі гривень.

Аукціон відбувся за адресою вулиця Велика Васильківська, 6, в приміщенні магазину Сяйво.

Ліцитатором на аукціоні виступив письменник Віталій Капранов, який також представляє громадський рух Україна - зона культурного лиха.

За його словами, до проведення такого аукціону книгарню спровокували дії Шевченківської районної в Києві держадміністрації, яка приватизувала приміщення магазину, а також Київміськадміністрації, яка цьому не перешкодила.

Капранов також заявив, що приміщення Сяйва було приватизовано за допомогою підроблених документів, зокрема, техпаспорту приміщення та висновку оцінювача.

У зв`язку з цим колектив магазину вирішив продати на аукціоні будівлю Київради, мотивуючи таку необхідність тим, що вона використовується не за призначенням, а територіальна громада, якій вона належить, має право розпоряджатися своїм майном.

Стартова ціна будівлі склала 200 гривень.

Капранов пояснив таку низьку ціну тим, що потенційному покупцеві доведеться вкласти вагомі інвестиції в дезінфекцію й дератизацію (заходи зі знищення щурів і мишей) будівлі, а також у "відмолювання гріхів чиновників".

Єдиною вимогою до покупця магазин визначив обов`язкове розміщення в мерії всіх закритих нею музеїв, бібліотек, книгарень та інших установ культури.

В аукціоні змогли брати участь всі охочі.

Під час торгів учасники як оплату пропонували бонуси у вигляді жетонів метро, вишиванок, і дисків з піснями мера Києва Леоніда Черновецького.

У підсумку на аукціоні переміг Ярослав Биструшкін, який є сином звільненого Черновецьким у 2006 році начальника Головного управління культури і мистецтв міськадміністрації Олександра Биструшкіна.

Після аукціону магазин виписав переможцю акт прийому-передачі купленої ним будівлі і урочисто вручив власникові.

Колектив магазину має намір витратити отримані від аукціону 2,8 тис. гривень на купівлю книг і передачу їх у міські бібліотеки.

Як повідомлялося раніше, 11 січня ТОВ Книгарня Сяйво по вулиці Червоноармійській, 6, оголосила відкритий аукціон з продажу будівлі за адресою Хрещатик, 36, яку "тимчасово займає Київська міськдержадміністрація". Українська народна партія заявила, що готова купити будівлю мерії за 200 гривень.

По материалам: "Новинар"

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus