УКРАИНА

Дівчата з гурту HOLLYWOOD стали невинними

0

0

Дівчат із відомої групи надихнула на зміни любовна історія.

Днями стало відомо, що в новий рік група HOLLYWOOD увійде повністю оновленою, адже в житті учасниць Олесі Спєлової та Юлі Лаути за останній час сталося багато знакових подій і змін.

По-перше, змінився склад групи – тепер дівчат у групі буде дві, а партнером Олесі та Юлі по сцені стане їхній давній друг, гітарист і вокаліст Роні. Всі троє учасників групи – «нерозлийвода» – артисти дружать, і весь свій вільний час проводять разом. Адже Роні – близький друг Юлі ще з дитинства, а от із Олесею Юля по-справжньому здружилася після любовної історії, яка торкнулася обох.

– Після того, як з групи HOLLYWOOD пішла Катря, ми з Юлею дуже зблизилися, – розповідає Олеся Спєлова, – багато часу проводили разом на студії, записували нові пісні, гастролювали, й, нарешті, навіть почали знімати одну квартиру.

– Але найбільше нас зблизила любовна історія, після якої ми зрозуміли, що не може бути нічого дорожчого за дружбу. До речі, ця історія лягла в основу сценарію нашого нового кліпу, який глядачі зможуть побачити вже зовсім скоро, – доповнює Юля Лаута.

У кліпі на новий трек «Кап-кап» співачки постануть перед глядачами в новому іміджі. Ніжність, невинність і природність – тепер учасниці групи HOLLYWOOD саме такі. До речі, стиль для відео розробила сама Олеся Спєлова.

Автор пісні «Кап-кап» Роман Бабенко розповідає, що написав матеріал для дівчат після того, як побував у них удома. Музикант був уражений тим, як ніжно дівчата спілкуються, як довіряють одна одній, обмінюються одягом і разом проводять вільний час.

До речі, знімальним майданчиком для кліпу «Кап-кап» став новий будинок продюсера групи HOLLYWOOD Юрія Нікітіна.Автор: Кіра Кірсанова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus