УКРАИНА

Сандра Баллок та Меріл Стріп епатували публіку палким поцілунком (ФОТО)

0

0

Акторка прилюдно чіплялась до Меріл Стріп. На врученні премії кінокритиків, що відбулось нещодавно, жінки здивували публіку відвертим поцілунком.

Сандра Баллок, американська 45-річна зірка, була визнана "Найкращою акторкою". Звання вона поділила з 60-річною кінодівою Меріл Стріп. На радощах від отриманої нагороди, Баллок прям на сцені налетіла на порядстоячу Стріп і безсоромно відверто поцілувала її. На здивування, Стріп не виверталась, а пристрастно відповіла на поцілунок.

- Для мене почесно розділяти цю премію з такою акторкою, як Меріл Стріп, - заявила опісля Баллок. - У нас так багато спільного! Я теж обожнюю секс та смачненько попоїсти!

Мабуть, за схожість смаків і відзначили жінок!

Епатувати публіку акторки мають нагоду незабаром на врученні "Золотого глобуса" та "Оскара", де мають зустрітися на сцені у боротьбі за "Кращу жіночу роль". Можливо, цей поцілунок повториться неодноразово?Фото: Getty Images

Автор: Елеонора Модна

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus