УКРАИНА

Білик показала як видряпувати очі на своєму концертному директорі (ФОТО)

0

0

Співачці Ірині Білик, як вже знає її колишній коханець Дмитро Коляденко, палець до рота не клади. Артистка і надвір виставити може і очі видряпати.

Як правильно дряпати очі і захищати свою жіночу гідність Іра показала "Бліку". А демонструвала чудеса самозахисту Білик на своєму концертному директорі.

Передусім, як каже співачка, якщо на вас нападають збоку, спробуйте схопити нападника, нагнути його і починайте душити зловмисника у своє задоволення.

Після цього, аби зовсім не скалічити любителя пригод, Білик пропонує щипати і дряпати нападника за шию. Тут на допомогу приходить гостренький манікюр співачки.

Хороший манікюр - запорука якості під час захисного дряпання

Потім Іра дозволяє нападнику випрямитися і починає стискати його щоки. Обличчя зловмисника вмить червоніє, а очі від болю починають сльозитися.Чоловіка потрібно вміти тримати у руках

Наступний крок - найбільш несподіваний. Доки хуліган не оговтався, Білик пропонує цілувати його у губи. Тоді у вашого зловмисника точно буде шок.Люблю, коли мужчина поруч. Поруч, я сказала!

А після смачного поцілунку можна зі спокійною совістю впиватися нападнику пальцями в очі та виколупувати їх."Пащу порву, моргали виколю!"

Фото "Бліка"

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus