УКРАИНА

Фабрикантів «допитали» KIDівці

0

0

Молоді зірки стали учасниками імпровізованого ток-шоу.

Під час «Другого зльоту Республіки KIDS» дітлахи не лише ходили на майстер-класи, давали концерти й просто розважалися, а й підкорювали нові професії. Так, одного дня пройшов кастинг на телеведучих серед учасників Республіки. Вибирати найкращого ведучого було доручено учасникам «Фабрики зірок-3» – Єві Бушміній, Олексію Матіасу та Ірині Крестиніній.

KIDівці готувалися до кастингу всю ніч, придумуючи каверзні запитання для фабрикантів. І, до речі, не дарма. Матіаса просто в краску ввігнали питаннями про особисте життя, але він відповідав чесно. Крестиніна була розчулена питаннями маленького бешкетника Влада Костирєва, KIDівця з Пермі, який щосили фліртував із нею. А ось Єва була готова відповідати на всі запитання, навіть найкаверзніші, й виділила Яна Запольського, який без зайвої скромності запропонував свою кандидатуру Єві у бой-френди.

У результаті перемога дісталася Максу Девізорову (Київ) та Василісі (Санкт-Петербург), але переможених не було, адже кожен із дітлахів зміг себе спробувати в новій справі.

Фото: Прес-служба

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus