УКРАИНА

Вірний друг Олени з «Гоголь Моголь» поїдає її крем

0

0

Дівчині з групи «Гоголь Моголь» весело живеться зі своїм лабрадором.

Стівчик – улюбленець Олени Петрової – з`явився в неї ще 6 років тому, коли дівчина самостійно придбала його в зоомагазині. Лабрадор із перших хвилин відчув себе господарем у домі й досі не дозволяє Олені розслабитися.

– Одного разу Стів з`їв цілу банку тонального крему. У результаті всі лапи й морда стали білими, довелося його відмивати дуже довго, зате песик був надзвичайно задоволений своїм «ласощами», – розповідає співачка.

Не обійшлося й без погризеного взуття. Коли Олена повернулася з Арабських Еміратів, вона привезла дуже дорогі туфлі, які в результаті відразу були помічені маленьким негідником. Мало того, що він їх погриз, так ще й сховав у затишне місце. Туфлі Олена знайшла через довгий час.

Але, незважаючи на витівки Стіва, він дуже добрий і ласкавий, усі діти у дворі від нього шаленіють, деяких із них він навіть любить катати на своїй великій спині.

Фото: Прес-служба

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus