УКРАИНА

Через свій язик Собчак заплатить штраф дружині олігарха

0

0

 Скандальна російська білявка Ксенія Собчак змушена буде заплатити 20 тисяч рублів за образливі слова на адресу дружини російського олігарха Ольги Родіонової.

Таке рішення ухвалив московський суд, повідомляє "Комсомольская правда".

Нагадаємо, скандал розпочався під час нагородження жартівливої премії "Срібна калоша" у червні 2009-го року.

Тоді Родіонова отримала нагороду за найбезглуздіше роздягання на публіці. Саме так організатори антипочесної премії оцінили книгу "The Book of Olga", де опубліковані серії відвертих фотографій жінки.

Ольга за статуеткою не прийшла, натомість подала на Собчак до суду за образу. Дружина олігарха вирішила, що за свої слова Ксюша повинна заплатити мільйон російських рублів у якості моральної компенсації.

Шість місяців суду розглядав скандальну справу. Зрештою, усі розборки звелися до однієї фрази, яку Собчак озвучила на адресу Родіонової: "Обіс..ли - обтікай!".

І хоча під час засідання, яке тривало близько 5 годин, в залі були присутні лише представники обох сторін конфлікту, суд вирішив, що телеведуча все ж таки має заплатити скривдженій Ользі компенсацію. Щоправда, з бажаного мільйона сума була знижена до 20 тисяч рублів.

Фото Комсомольской правды"

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus