УКРАИНА

Президент "Динамо" (Київ) запевнив, що купляти нових гравців поки що не буде

0

0

Футболiсти київського «Динамо» поволi вiдновлюють втраченi пiд час вiдпустки фiзичнi кондицiї. Динамiвська братiя тренується на полях Iзраїлю. Нинi в таборi команди Валерiя Газзаєва 27 виконавцiв. Саме на них «Динамо» розраховує у матчах весняної частини чемпiонату України. Як заявив президент столичного клубу Iгор Суркiс, його команда у зимове мiжсезоння поповнень не потребує.

- Iгоре Михайловичу, чи правда, що на тренувальних зборах в Iзраїлi у «Динамо» почалася епiдемiя?

- Нi, це перебiльшення. Насправдi занедужав тiльки Валерiй Газзаєв, який пропустив кiлька тренувань i знову взявся до роботи. Щодо футболiстiв, то всi вони здоровi. Лише Андрiй Шевченко дiстав мiкротравму спини. Вiн поїхав на додатковi процедури до Мюнхена i вже повертається до табору.

- Яка ж причина травми Андрiя Шевченка?

- Вона не виникла внаслiдок необережного кроку чи зiткнення. Навiть метал старiє. Так само й органiзм Шевченка iнодi не витримує навантажень. Це нормальне явище. Головне, що нiчого страшного не сталося.

- Нинi на тренувальному зборi працюють хлопцi, якi давно пiдписали контракти з «Динамо». Чому взимку не було пiдсилень?

- Головний тренер команди Валерiй Газзаєв повiдомив, що хоче працювати саме з цими виконавцями. Новобранцiв тренер наразi не потребує. Ну i я цiлком згоден з Валерiєм Газзаєвим. Навiщо нам по свiтах шукати чужоземцiв, якщо маємо чимало своїх молодих талантiв? Ось, наприклад, воротар Денис Бойко показав чудову гру в «Оболонi». Ми маємо дати йому шанс, тому Бойко поїхав з командою в Iзраїль. Так само добре виступали Гармаш, Петров та Парцванiя.

- То в «Динамо» починається процес українiзацiї складу?

- Так, це правда. Iсторiя «Динамо» демонструє, що найбiльших успiхiв досягали саме мiсцевi вихованцi. Ми ж створили казковi умови для дiтей, i тепер настав час повiрити у вихованцiв нашої школи.

- Чи визнаєте, що дотеперiшнє засилля легiонерiв шкодило українському футболу?

- Так, визнаю. Але ж ми не могли обiйтися без легiонерiв, адже свої хлопцi не стукали у динамiвськi дверi. Тепер маємо десять чемпiонiв Європи серед юнiорiв. I вони повиннi дiстати шанс, щоб довести, що не гiршi за тих, яких запрошують з-за кордону. Недавно Ярмоленко та Кравець потрапили в основу, ранiше - Мiлевський i Алiєв. А перед тим таких талантiв не було. Тому-то ми і вдавалися до послуг iноземцiв. Утiм, легiонери все одно гратимуть в «Динамо», але їх буде небагато. Ми шукатимемо таланти як за кордоном, так i в Українi. Повiрте, їх у нас багатенько. Ось Євген Хачерiдi зараз грає в «основi» збiрної України. Думаєте, вiн нам дiстався за безцiнь? Неправда. «Динамо» заплатило за нього пiвтора мiльйона доларiв.

- Скiльки всього нинi футболiстiв мають контракти з київським «Динамо»?

- Нинi в рiзних ешелонах за «Динамо» виступає близько 75 футболiстiв. Iще 15 наших гравцiв на правах оренди виступають в iнших клубах. Це число збiльшуватиметься, але хлопцi мають прийти з динамiвської школи.

- Виходить, що сьогоднi у таборi «Динамо» близько 90 професiйних виконавцiв. Чи правда, що найдорожче коштує Артем Мiлевський? Одне iз нiмецьких трансферних видань оцiнює його у двадцять мiльйонiв доларiв...

- Нi, я не можу ствердно вiдповiсти на це питання. Якби я знав, що за Мiлевського пропонують конкретну суму, то мiг би назвати його найдорожчим. Та Мiлевський зараз не продається. Тому не варто стрiляти пальцем у небо i вигадувати суми.

По материалам: “Sport.ua”, www.expres.ua

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus