УКРАИНА

Бен Аффлек напився на кінофестивалі

0

0

Зірка Голлівуду не може впоратися з алкогольною залежністю.

Бен Аффлек, американський 37-річний актор, сценарист і режисер, днями влаштував дивну витівку на публічному світському заході. На американському кінофестивалі Sundance непитущий Бен несподівано для всіх гарненько наклюкався горілки в компанії свого колеги по цеху - голлівудського 63-річного актора Томмі Лі Джонса, відомого нам за фільмом «Люди в чорному». З огляду на давні проблеми актора з алкоголем, поведінка Бена видавалася більш ніж дивною.

- Ще не встигла розпочатися церемонія, як він жваво сів за столик, ухопив пляшку «абсолюту» й давай пити! - розповіли очевидці зриву Бена Аффлека.

Знайомі актора та організатори заходу прекрасно інформовані про згубну звичку Бена, тому всіх фотографів і папараці відразу вивели із зали - подалі від Бена Аффлека, який саме розгулявся.

Бен Аффлек «підшився» у 2001 р., після того, як у нього почалися серйозні проблеми з алкоголем - акторові довелося пройти курс лікування в наркологічній клініці. Щоправда, зав`язав із п`янками Бен не назавжди - як виявилося, кілька разів він таки зривався, але потім знову повертався до здорового способу життя за наполяганням своєї турботливої дружини Дженніфер Гарнер.

Фото: Getty Images

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus