УКРАИНА

Гороскоп Макса Барського: багато коханок та оригінальні ідеї

0

0

ЯАстролог розкрив усі секрети молодого співака й композитора.

За словами Вікторії Хілініч, експерта з фен-шуй і китайської астрології, Максу Барських забезпечений успіх у творчих починаннях, пошуках джерел натхнення, можливість активізувати будь-яку діяльність і досягати результату.

Творчість

Макс завжди сповнений нових ідей. У роботі він може, не озираючись на загальноприйняті стереотипи, придумувати щось своє, оригінальне й нове, й отримувати від цього фінансовий прибуток. Небо наділило його силою, життєвою стійкістю, цілеспрямованістю. Він – природжений керівник і організатор – варто звернути увагу на цей напрямок діяльності, який може принести процвітання. Макс Барських доб’ється успіху у справах, якщо багато працюватиме. У нього прямий характер, гарна репутація, але треба бути обережним, щоб наклепи заздрісників не завадили планам. Хоча у професійній діяльності можуть бути злети й падіння, Макс зустріне доброзичливців, які допоможуть йому у створенні кар`єри.

Особисте життя

Будуть удалими і принесуть щастя в долі подорожі та різноманітні поїздки. Через них приходить здатність пізнати себе й досягти внутрішньої гармонії. Він довгожитель, слід тільки уникати перенапруження. Треба бути обережним із холодною зброєю. Доля обіцяє багато друзів із вищих прошарків суспільства, багато коханок і сімейні труднощі. Романтичний, але розбірливий, буде відданий сім`ї. Різниця у віці між ним і його обраницею становитиме не менше п`яти років.

Удача

Сила й удача приходять через уміння спілкуватися та контакти з людьми. Уміння правильно використовувати свої зв`язки дає життєву силу. Також силу дають: чорний і синьо-блакитна гама кольорів у одязі й інтер`єрі, предмети зі скла, акваріум, басейн, душ, ванна, відкриті водойми й просто склянка з водою. Енергію багатства несуть: червоний колір в одязі й навколишньому просторі, вогонь свічки, багаття й каміна, сонячна погода, відпочинок у спекотних країнах і яскраві емоції.

Астропрогноз склала Хілініч Вікторія Володимирівна – експерт із китайської астролог

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus