УКРАИНА

Жеребкування Євро-2012, яке відбудеться в Варшаві, Україна побачить через 7 годин по "УТ-1"

0

0

6-7 лютого у Варшаві пройдуть заходи, ключовим з яких стане жеребкування відбірного турніру до Євро-2012 7 лютого.

Почнеться жеребкування о 12.00 за місцевим часом (13.00 по Києву). На жеребкування запрошено більше 600 гостей - це керівники урядів європейських країн, вище керівництво УЄФА, представники (на чолі з президентами) національних федерацій футболу, мери приймаючих міст, керівники стадіонів. Освітлювати цю подію будуть понад 400 журналістів.

Як відзначив директор Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський, церемонія жеребкування стане хорошою можливістю для міст, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи широко себе презентувати.

Вони зможуть розмістити свої презентаційні стенди, а також на урочистому обіді після жеребкування подаватимуть страви специфічні для міст і регіонів, де проходитимуть матчі. Також після жеребкування українські і польські оргкомітети Євро-2012 проведуть окремі прес-конференції.

Стежити за жеребкуванням буде можливість в реальному часі. Так прямі трансляції жеребкування можна буде подивитися на каналі "Євроспорт", польському каналі TVP і на офіційному сайті УЄФА. А ось український "Перший національний" покаже церемонію в записі тільки через 7 годин після її завершення - о 20.00 7 лютого.

Нагадаємо, що жеребкування фінальної частини Євро-2012 відбудеться в Києві в грудні 2011 року.

По материалам:  «turnir.com.ua»

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus