УКРАИНА

7 помилок у стосунках, які ведуть до розриву

0

0

Викресли їх зі свого життя, щоб колись із шиком відсвяткувати золоте весілля!

Навчись пробачати

Аналізуючи велику сварку, що поставила стосунки на межу краху, або намагаючись знайти причину болісної смерті кохання, яке зовсім недавно здавалося вічним, люди вимотують себе сумнівами та муками… І здається, що до розриву можуть привести сотні, тисячі причин… І передбачити, запобігти всім неможливо…

«Усе не так складно, – стверджують психологи. – Є лише 7 основних помилок, кожна з яких може привести до розриву». Які вони?

Помилка перша. Моделювання поведінки партнера за своїм зразком. Усі люди різні, і фраза «Я ніколи так не зробила б» – слабкий аргумент на користь «смертного вироку». Світ різноманітний і цікавий саме тому, що в одній і тій же ситуації люди діють по-різному. Принциповим у цьому моменті є лише те, що вчинки повинні бути порядними та не на шкоду навколишнім. «Живи сама і дай жити іншому!» – найпростіший, але так рідко реалізовуваний на практиці принцип!

Помилка друга. Звичка давати поради. Це кармічно невиправдана дія. Ти створюєш доволі сильне енергетичне напруження, якщо маєш звичку давати поради до того, як хтось тебе про це попросить. Не поспішай радити! Ніколи. Навіть у дрібницях. Дочекайся, поки коханий, вибираючи шкарпетки, поставить тобі пряме запитання: «Ці чи ті?» Мовчить і сопе? Мовчи і ти. Непрошені поради точать камінь шлюбу…

Помилка третя. «Фальш у грі». Шлюб – це настроювання двох музичних інструментів на правильні ноти. Ці ноти можна ще назвати сімейними Принципами, які починають вироблятися одразу ж після того, як зійде гаряча хвиля першої закоханості. Зазвичай 3-5 років достатньо для того, щоб Принципи дозріли. Що до них належить?

Наприклад: «Я заробляю гроші» – позиція чоловіка. «А я забезпечую тобі емоційний комфорт, міцний тил» – позиція жінки. Або: «Ми йдемо по життю паралельними курсами, і твоє професійне життя так само важливе, як і моє». Або: «Мої батьки – святе для мене. Зрозумій і прийми це». І т.д.

Сім’ї не загрожує крах через дрібні сварки, якщо в її фундаменті – незмінні за жодних умов принципи, що мають першорядне значення.

Помилка четверта. Залежне становище. Для молодої сім’ї дуже важливо одразу ж будувати своє життя та свої стосунки зовсім самостійно. Батьки – рідні люди, але їхнє фінансове або психологічне втручання в становлення сім’ї – зовсім зайве. Самостійний шлях створення сім’ї, без посередників і порадників, – найправильніший шлях її збереження за умови об`єктивності та взаєморозуміння.

Помилка п`ята. Невміння пробачати. Уміння пробачити іншій людині – великий і рідкісний у сучасному світі дар. Але пробачення має бути диференційованим. Не можна нескінченно пробачати ті самі помилки, особливо якщо вони пов`язані зі зрадою, егоїзмом, приниженням. Це порушення тих самих Принципів, які лежать в основі сім’ї.

Помилка шоста. Ігри в мовчанку. Мовчання двох близьких людей – це енергетичне роз`єднання. Це одиночне, болісне програвання ситуації «Хто правий»… Що довше висить в оселі напружена тиша, то більша ймовірність того, що розмова вже й не знадобиться. Адже кожен «мовчун» заходить у цей час у такі нетрі реального та вигаданого… Будь-яка конфліктна ситуація повинна бути з`ясована, розібрана, пробачена та забута.

Помилка сьома. Невміння відрізнити головне від другорядного. Головне в сім’ї (та й у житті взагалі) – це порядність. Що це таке? У російських дворян був цілий звід правил «людини честі», що виключає, наприклад, право на неправду… На жаль, у сучасному суспільстві фраза «Я не можу брехати податковій» смішна… На жаль… Синонімом слова «порядність» може бути, мабуть, слова «надійність», «нездатність зрадити»… Але годі пояснювати – поняття порядності живе в кожній людині на інтуїтивному рівні.

Порядній у найвищому значенні цього слова людині можна пробачити все – неакуратність, погану пам`ять, невміння варити каву, запальність на тлі втоми. Від негідника треба йти, навіть якщо він – прекрасний коханець і вміє подавати пальто...

Автор: Лариса Ковальцова

По материалам: Tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus