УКРАИНА

Колишній футболіст київського «Динамо» Віктор Леоненко радіє с того, що клуб посбувся Алієва

0

0

Колишній футболіст київського «Динамо» Віктор Леоненко заявив, що його порадувало рішення клубу продати півзахисника Олександра Алієва в «Локомотив».

«У більшому виграші залишилося «Динамо». Людина ж не грала у Києві. Я відразу сказав, що при Газзаєві Алієв грати не буде. А в нього ще нахабства вистачило мені передзвонити. Хоча, я людина проста, нічого страшного. Він подзвонив, сказав, що я його ображаю.

У «Динамо» Алієва Газзаєв не бачить. Але в «Локомотиві» йому буде ще складніше. У «Динамо» були свої плюси і мінуси. Складно забити гол, коли вся команда в своєму штрафному майданчику. У Росії ж більше хороших команд. Тому я і припустив, що в «Локомотиві» Алієву буде складніше. Там потрібно грати у відборі, а у відборі він не сильний. Нічого страшного, я теж не був міцний у відборі. Найголовніше інше вміти ... Тим більше, в Алієва є удар», - сказав Леоненко в коментарі для sportanalytic.com.

По материалам: “Sport.ua

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus