УКРАИНА

Дантес та Олійник провели провели майстер-клас по «валентинкам» (ФОТО)

0

0

 Відомий дует вирішив зробити подарунок шанувальницям власними руками.

Володимир Дантес і Вадим Олійник запаслися кольоровим папером, картоном, фольгою та клеєм, щоб потішити своїх фанаток саморобним подарунком. Правду кажучи, хлопцям таке «рукоділля» не дуже близьке, але, як кажуть, талановита людина талановита в усьому.Для початку хлопці вирішили зробити оригінальні й, безумовно, стильні прикраси для себе. Озброївшись ножицями, Дантес і Олійник вирізали дві пари чудових окулярів, звичайно ж, у формі сердечок.Співаки допомагали один одному в цій нелегкій справі, намагаючись, щоб аксесуари вийшли якнайстильнішими. Здається, їм це вдалося.А ось «валентинки» стали для Дантеса й Олійника складним завданням. Але хлопці мужньо приступили до виконання свого «обов’язку».Вадим прикрасив червоний кольоровий папір стрічками, виклавши з них сердечко, а також наклеїв кілька сердечок із фольги. Листівка вийшла лаконічною, але красивою. Олійник також залишив свій автограф на задній стороні створеного шедевра.

– Я ніколи такого не робив, не знаю чому. Може, я по-іншому собі це уявляв, хоча в школі ми завжди збирали гроші на подарунки дівчатам, – розповідає Вадим у процесі праці. – А ось історія, пов`язана з цим святом, у мене є.

Як з`ясувалося, саме в День святого Валентина Вадим набрався сміливості підійти до об`єкта свого першого кохання. Звісно ж, без алкоголю не обійшлося.

- У школі я був закоханий в одну дівчину, яка була найпомітніша в школі. Я навіть вірші їй присвячував, але не показував. На День святого Валентина, під час дискотеки, я випив трошки для хоробрості – і зважився. Якраз вишикувалася ціла черга з хлопчиків, які хотіли її проводжати. Але я підійшов перший і запропонував її провести, вона погодилася. І якраз по дорозі я їй розповів про свої почуття. З цього дня ми почали зустрічатися. Виявляється, я їй теж давно подобався.

Вова спочатку теж узявся за червоний папір, і став акуратно наклеювати на нього сердечка. Правда, незабаром Дантес передумав і вирішив підійти до питання ще креативніше.У нього несподівано прокинувся хист до малювання, крім того, такий гарний почерк просто не можна приховувати від людей.

– Я робив одну у своєму житті «валентинку» – своїм батькам, – каже Вова в процесі роботи. – Тому що люди, які рік за роком усе більше закохуються одне в одного – це значно прикольніше. Я вишив «валентинку» для мами на маленькому клаптику паперу, а татові – виклав клеєм і нитками.

Дантес розійшовся не на жарт, прикрасивши листівку з усіх боків, а всередині виписавши «Головне не яка, а як...». Вова стверджує, що ця фраза про листівку, яку він зробив, хоча, може, Володимир мав на увазі й інше. Хочеш отримати «валентинки» від Дантеса та Олійника до 14 лютого?

Фото: Володимир Шевчук

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus