УКРАИНА

Волкова та Валевська хочуть поїхати на Євробачення від Росії

0

0

Українські співачки вирішили брати «Євробачення-2010» штурмом.

Надихнувшись досвідом Анастасії Приходько, одразу дві українські співачки заявили про своє бажання представляти Росію на міжнародному пісенному конкурсі. Висловивши своє обурення з приводу рішення «Першого національного» каналу, Наталя Волкова та Наталя Валевська вже готують номери на російський відбірковий тур.

– Цього року Національна телекомпанія своїм рішенням призначила представника від нашої країни на найпопулярнішому європейському пісенному конкурсі, не проводячи при цьому звичних для артистів і глядачів відбіркових турів. Що ж, це їхнє право, і сперечатися з цим просто безглуздо, – сказала Наталя Волкова. – Я впевнено можу назвати себе патріоткою, адже дуже люблю свою країну, але в обставинах, які склалися, мною прийнято рішення поборотися за те, щоб на «Євробаченні-2010» представити дружню нам країну, а саме Росію.

Наталя Валевська перед подачею заявки вирішила створити ажіотаж довкола своєї персони, й навіть дала прес-конференцію, заявивши, що «Перший національний» улаштував їй блокаду й не пускає в ефір. Дівчина рішуче налаштована поїхати в Осло, навіть якщо доведеться представляти сусідню країну.

– Я – українка, й моєю мрією було заспівати на «Євробаченні» за свою країну. При цьому я не маю наміру відступати від своїх давніх планів про участь у «Євробаченні-2010». І оскільки доля українського конкурсанта вже вирішена, я подала заявку на участь у конкурсному відборі артиста від Росії, – каже співачка.

А от Віталій Козловський, який уже давно заявив про бажання поїхати на «Євробачення», поки що про те, щоб представити іншу країну, не думає.

– Ми, звичайно, не зарікаємося, але поки не втрачаємо віру, що Віталік зможе представити Україну, – каже представник співака. – Хоча нам уже й інші країни пропонували поїхати на «Євробачення» від них.

Цікаво, чи можливо, що історія «Євробачення-2009» знову повториться, і Росію представить український виконавець? Не варто забувати, що в Насті Приходько була гарна російська підтримка в особі Костянтина Меладзе, та й дівчина була досить відома російському слухачеві, чого не можна сказати про двох Наталок.

До речі, «Євробачення» – завжди гарний шанс для піару артиста, навіть якщо він не зможе поїхати на конкурс. Може, саме в цьому вся сіль?

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus