УКРАИНА

Мадонна знайшла нового 24-річного бойфренда та псує кар’єру Хесусу (ФОТО)

0

0

Поп-дива підігріває чутки про її розрив із Хесусом.

Мадонна зовсім не сумує за красенем-бразильцем, адже співачка вже пригляділа собі нову пасію. Поп-дива приділила увагу моделі Джону Кортахарену, з яким познайомилася на одній із кінопрем`єр у Нью-Йорку. Мадонна відразу ж почала розхвалювати всі таланти Джона й запросила його скласти їй компанію на кількох вечірках. Після цього пару бачили в одному з ресторанів. Очевидці стверджують, що за столом панувала дуже романтична атмосфера.

Джон практично одного віку з екс-коханцем співачки – йому всього 24 роки. Джон Кортахарена досить відомий у світі моди – так, він уже встиг попрацювати з такими брендами як Аrmani, Dolce&Cabbana, Devota Lomba і Francis Montesinos. Хлопець напевно не проігнорує «залицяння» Мадонни, адже він знає, які перспективи перед ним відкриються.

До речі, Хесусу про перспективи доведеться на якийсь час забути – за чутками, Мадонна вже встигла вмовити всіх своїх друзів-дизайнерів відмовлятися від контрактів із бразильцем.

Фото: Getty Images

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus