УКРАИНА

Потап: називайте мене «маестро» і «господар прийшов»

0

0

Популярний артист висловив свою думку про відому українську співачку.

Потап, епатажний 28-річний виконавець і продюсер, не соромиться називати себе королем українського шоу-бізнесу. Більш того, зірка сміливо висловлює думку про інших вітчизняних продюсерів. Під час обговорення проекту «Суперзірка», Олексій Потапенко настільки перейнявся дискусією, що не стримався й обізвав співачку Наталю Могилевську ембріоном.

- Вона успішний продюсер, значить хороший. Але якщо продюсування на ембріональної стадії, то Наташа Могилевська - хороший ембріон, - шуткує Потап.

На цьому гучні вислови Потапа на адресу Могилевської не закінчилися. Артист ніяк не міг заспокоїтися і розповів маленькі таємниці української зірки.

- А ви знаєте, що Могилевська забороняє говорити слово Наташа. Вона штрафує за це на 15 доларів всіх своїх працівників. За це я вважаю її хорошим продюсером. А мене можна називати просто - король, - говорить самовпевнений Потап.

Ще Потап в захваті, коли до нього звертаються «маестро», «господар прийшов».

Цікаво, а що думає сама Наталя Могилевська про Потапа? Та й взагалі, як вона реагує на подібні висловлювання на свою адресу.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus