УКРАИНА

Антон Макарський забороняє своїй жінці худнути

0

0

Російський артист зізнався, що найбільше йому подобаються дами в тілі, а спроби його благовірної пострункішати доводять його до сказу.

Антон Макарський, 34-річний виконавець партії Феба в мюзиклі «Нотр Дам де Парі», вважає, що жінкам зовсім необов`язково обмежувати себе в їжі й тим паче сидіти на виснажливих дієтах.

- Моя дружина іноді сиділа на дієтах, але я матюкався голосно й довго, і вона припиняла це. Взагалі, Віка мені подобалася найбільше тоді, коли я повіз її знайомити зі своїми батьками. Вона тоді була худою, - розповідає Антон.

Незважаючи на те, що Макарський «запав» на струнку блондинку, трохи пізніше його смаки змінилися, й Віці довелося набрати вагу. Під час весілля співак не втримався - й поставив коханій маленький ультиматум.

- Я з тобою одружуся, але я тебе відгодую. А коли Віка познайомилася з моєю мамою, яка дуже смачно готує, то за тиждень погарнішала аж на вісім кілограмів, - згадує Антон.

Дивно, адже багато чоловіків божеволіють від одного погляду на струнких довгоногих блондинок, але Антон Макарський - виняток.

- Мені подобаються жінки в тілі, взимку під ковдрою з ними дуже тепло спати, - відверто розповідає артист.

Безумовно, слова Макарського наштовхують на роздуми, а, можливо, навіть на зміну загальноприйнятих стереотипів.

Фото: Віталій Павленко

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus