УКРАИНА

20 хвилин для красивих сідниць

0

0

Лише наївні вважають, що найсексуальніша частина жіночого тіла – груди. Нічого подібного! Найсексуальніша частина знаходиться набагато нижче і взагалі ззаду!

На жаль, рідко зустрінеш жінку, в якої немає проблем із сідницями. Ось тільки проблеми у всіх різні. У когось вона дуже велика, у когось дуже маленька або плоска. У багатьох, навіть дуже худих панночок, сідницям не вистачає пружності. Дуже часто зустрічаються дівчата з асиметрією – тобто одна половинка дещо більше іншої, або на одній сідниці немає складочок, а на іншій – цілих дві.

Річ у тому, що м`язи сідниць і в повсякденному житті майже не працюють, сидіння – не в рахунок. Тому без належного догляду – читай, вправ, вони дуже швидко стають в`ялими і непривабливими. Зрозуміло, можна замаскувати свій тил спідницями в складку, прямими сукнями і спеціальними силіконовими накладками для попи. А можна вирішити проблему, витрачаючи 20 хвилин три-чотирі  рази в тиждень, і виглядати не гірше Дженніфер Лопес навіть на нудистському пляжі.

Комплекс вправ  для сідниць виконувати краще всього через день: щодня швидко набридне, а від занять раз на тиждень ефекту можна і не діждатися.

Займатися треба босоніж: на звичайному килимі, спеціальному на килимку для йоги або на гімнастичному маті.

Розминка

Встаньте прямо, ступні ніг паралельно один одному на ширині плечей, руки вниз. Спина пряма, неначе лінійку проковтнули, погляд – вперед, між шиєю і підборіддям кут 90 градусів.

Вдих через ніс: піднімайте через сторони обидві випрямлені руки вгору. Тильні сторони кистей повинні зближуватися, але не стосуватися один одного. Одночасно з рухом рук, ноги в стрибку розставляєте якнайширше, щоб відчувалася напруга м`язів стегон. Коліна прямі. Видих: зібрати ноги назад і опустити руки.

Дуже важливо саме зібрати ноги – поступово зрушувати їх, щоб стопа йшла до стопи. Рухи руки і ніг виконуються синхронно з диханням: вдих – руки вгору, ноги в сторони, видих – руки вниз, ноги разом.

Вправа розминки повторюється десять разів. Мета: розігріти м`язи ніг і підготувати їх до роботи, розвинути вестибулярний апарат.

Основна частина

1. Лежачи на животі
Підйом ніг. Лягти на живіт, опертися на лікті. Одну ногу злегка зігнути в коліні, пальці – в підлогу, іншу випрямити і підвести так, щоб стегно злегка відривалося від підлоги. Зробити по 16 підйомів кожною ногою.

Під час виконання вправи повинна відчуватися напруга в сідничних м`язах.

2.Круги ногами .
Ляжте на живіт, руки під голову, ноги випрямлені. Підняти праву ногу і зробити нею 16 маленьких кругів за годинниковою стрілкою, потім 16 кругів проти годинникової стрілки. Те ж саме лівою ногою.

Дуже важливо  обертати не ступнею, а всією ногою від стопи до стегна.

3.Діагональне розтягання .
 Знову на животі. Прямі руки вперед, ноги на ширині плечей, живіт втягнутий. Потягуйтеся по діагоналі – лівою рукою і правою ногою одночасно, відчуваючи розтягування м`язів всього тіла. Витягнута рука і нога повинні піднятися над підлогою на 10-15 див. Повторюєте вправу по вісім разів для кожної діагоналі. Потім  потягуєтеся одночасно обома руками і ногами. Знову вісім разів.

4. Ляскання ступнями.
 Лягти на живіт, руки уздовж тіла, ноги на ширині плечей. Підняти голову і груди як можна вище. Далі ляскати ступнями один об одного – 50 разів.

5.Чарівний підйом. Сісти на підлогу, ноги прямі зведені разом. Спина ідеально рівна – як натягнута струна. Спираючись на руки, одночасно напружити м`язи сідниць. Із здивуванням виявити, що піднялися вгору на декілька сантиметрів. І так ось – 16 разів.

6.Кроки на сідницях.
Сісти на підлогу, ноги прямі, зведені разом, спина рівна, руки складені на грудях. Рухайте сідницями (у тазостегновому суглобі), немов ними переступаєте: по черзі 8 кроків кожній. Крокуйте-повзіть на сідницях спочатку вперед-назад, пересуваючись по підлозі, потім вправо-вліво (це складніше).

7.Риби, що пливуть.
Вихідне положення: сидячи на підлозі, ноги прямі, зведені разом, спина рівна, руки витягнуті перед собою, м`язи сідниць напружені. Носки ніг витягнути вперед, потім зігнути стопи на себе. Згинати і розгинати стопи 16 разів.

Не забувати, що спина має бути ідеально прямою, а сідниці напруженими!

8. Стоячи
Розворот стоп. Встати дуже прямо, щоб спина була паралельна стіні. Стопи разом, практично, стикаються. Дуже повільно повертати ноги в тазостегнових суглобах, поки ступні не утворюють букву V. Потім плавно повернути ступні у вихідне положення. Повторити 16 разів.

У цій вправі працюють м`язи сідниць, внутрішній і зовнішній поверхні стегон.

9.Глибокі присідання.
Встати прямо, ноги ледве ширші за плечі, ступні злегка розгорнені носками назовні. Повільно і плавно сісти якнайнижче, тримаючи спину прямо, і не відриваючи п`ят від підлоги. Затриматися внизу на 20-30 секунд. Плавно піднятися вгору, напружити м`язи сідниць і, утримуючи їх напруженими, піднятися на носки. Повторити 8 разів.

Вправу потрібно виконувати дуже повільно. Для рівноваги можна триматися за стіну або за стілець. В цьому випадку міняйте руку, якою тримаєтеся, через кожні два повтори.

10.Заминка
Глибокий вдих: підняти руки вгору, все тіло тягнеться за руками. Видих: руки через сторони опускаються вниз. 5-6 повторів.

Все. Тренування закінчене. Тепер в душ. Не забудьте, як слід промасувати  сідниці жорсткою мочалкою, а потім змастити кремом: антицелюлитним  або для пружності шкіри, залежно від наявних проблем.

По материалам: Панночка

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus