УКРАИНА

Без чого не буває гарного сексу: 10 правил

0

0

Секс - наука складна. У нього теж є свої важливі правила, які треба знати. Але на відміну від будь-якої геометрії, цю науку вивчати приємно.

Правило N 1

Попереду ще ціле життя

Без хорошої контрацепції хорошого сексу бути не може. Тому що думати ви винні не про те, як би тобі не залетіти, а про що-небудь приємніше. І закінчитися все це повинно не річним курсом антибіотиків.

Виключення: якщо ви з своїм партнером впевнені один в одному, як в швейцарському банку, і цілеспрямовано займаєтеся продовженням роду.

Правило N 2

Не хочеш - не треба

Хотіти зайнятися любов`ю повинні обоє. Інакше ніякого хорошого сексу не вийде. Буде або послуга, або зґвалтування.

Виключення: іноді апетит приходить під час їжі. В той момент, коли перед тобою виявляється повна тарілка свіжого борщика. Але врахуй, якщо тарілка вже з`явилася, а апетит так і не прийшов, не з`ївши цього проклятого борщу, із-за столу ти не встанеш.

Правило N 3

Відчуй різницю

Хороший секс повинен бути різноманітним. Коли все відбувається в один і той же час, в одному і тому ж місці, в одній і тій же позі, секс стає такою ж механічною звичкою, як і миття рук. Скажи, ти давно отримувала від цього задоволення?

Виключення: втім, якщо мити руки раз на півроку, певний кайф від цього процесу ти все-таки отримаєш.

Правило N 4

Говори

Про секс треба говорити, обговорювати і ділитися планами на майбутнє. Не бійся і не комплексуй. Нічого страшного не відбудеться, якщо ти вимовиш всі ці слова вголос і він зрозуміє, нарешті, як саме ти хочеш робити Це. Що трапиться потім, напевно дуже тобі сподобається. Але не відмовляйся після цього виконувати і його фантазії. Це нечесно.

Виключення: якщо він хоче зайнятися сексом посеред Червоної площі, звичайно, варто задуматися. Це - серйозне порушення громадського порядку, і подальші три доби можна провести, займаючись сексом виключно в найближчому відділенні міліції. Хоча в цьому теж щось є...

Правило N 5

Не їси багато

Не варто займатися сексом після ситного сніданку-обіду-вечері. По-перше, активно рухатися з повним пузом тяжко, і в кращому разі ви будете просто понуро возитися. А по-друге, ситий чоловік хоче спати значно більше, чим займатися сексом. Перевірено.

Виключення: якщо не просто чавкати кожному свою порцію, а ніжно годувати один одного, як це робили, наприклад, герої фільму "Дев`ять з половиною тижнів", вечеря переходить в секс сама собою так швидко, що наїстися ви все одно не встигнете.

Правило N 6

Будь при повному розумі і тверезій пам`яті

П`яна в дошку панночка за своїми сексуальними показниками трохи поступається гумовій ляльці. Відповідно, задоволення отримує приблизно стільки ж. А вже п`яний хлопець... Для нього заняття любов`ю стають схожі скоріше на спробу запхнути зубну пасту назад в тюбик. Небагатьом унікумам це вдається.

Виключення: п`яна в дошку і злегка випивша панночка - дві великі різниці. Друга, на відміну від першої, вміє поводитися із зубною пастою.

Правило N 7

Не бійся парадоксів

Не будь егоїстом. Твій партнер, між іншим, теж хоче отримати задоволення. Але і не забувай, що ти теж не просто так тут валяєшся з розведеними ногами. Будь егоїсткою.

Виключення: якщо ти займаєшся сексом з неживим предметом.

Правило N 8

Не думай про дурниці

Наприклад про те, як ти зараз виглядаєш з боку. Ну і що, що в цій позі ти виглядаєш не так граціозно і що при такому освітленні не видно твоїх великих і прекрасних блакитних очей. Все це він вже давно розглянув. Хіба ця поза і освітлення - не доказ?

Виключення: якщо ти знімаєшся в порнофільмі. Хоча, про це все одно повинен думати режисер.

Правило N 9

Дивися ширше

Не забувай, що, окрім Найголовнішого, е..., у нього є і інші частини тіла. Теж дуже навіть чутливі. Отже не концентруйся на одному, вивчай всі його широти і довжини. Твоє завдання, щоб для тебе не залишилася жодної білої плями в його географії.

Виключення: час від часу потрібно згадувати і про Найголовніше. На те воно і головне.

Правило N 10

У хорошому сексі ніяких правил не немає. І виключень теж.

А що про це думаєте Ви?

По материалам: Панночка

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus