УКРАИНА

Схоже, син Черновецького виїжджає з України на ПМЖ

0

0

Син космічного мера Києва Леоніда Черновецького Степан, схоже, розлучається і планує стати громадянином Канади, пише  "Сегодня".

Як розповів один із заступників мера, наближений до родини Черновецьких, Стьопа планує переїхати на постійне місце проживання до Канади.

"Він зараз оформляє документи для отримання громадянства у Канаді. Там, якщо у тебе є нерухомість, зробити це не важко", - зауважило джерело.

Мовляв, у Канаді законодавство дуже лояльне по відношенню до мігрантів, у яких є власність на території країни.

"Але при цьому, на скільки мені відомо, втрачати український паспорт він (Степан Черновецький) також не хоче", - додав заступник "Льоні-Космоса".

Інформацію про заплановану "втечу" сина Черновецького підтвердив і депутат НУНС Кирило Куликов.

"У мене є папери, що сім`я мера інвестує у нерухомість у Ванкувері, Оттаві та їх околицях. Це готелі і квартири, у які вони стали вкладати кошти після продажу банку "Правекс", - запевняє Куликов.

Та чи не найцікавіше те, що Степан, ніби то, їде до Канади сам, без своєї дружини.

"Я чув, що він розлучився з Жанною", - розповів один з депутатів.

А сусіди сина Черновецького повідомили, що не бачили дружину Степана більше року. Так само вже давно не з`являлася Жанна і у Конча-Заспі, де у сина мера є будинок.

Щоправда, у мерії офіційно чутки не підтверджують. Навпаки, запевняють, що у Стьопи Черновецького з дружиною все гаразд.

Однак так само нещодавно представники Київської міської адміністрації казали, що і у Христини Чернівецької не крали 4,5 мільйони доларів у Парижі. Хоча згодом французькі правоохоронці підтвердили, що крадіжка таки відбулася.

Нагадаємо, Степан Черновецький одружився у квітні 2006-го року. Свідками на весіллі були заступники мера Ірена Кільчицька та Денис Басс. У Степана та його дружини Жанни є 3-рінчий син Льоня.

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus