УКРАИНА

Тіна Канделакі створює флешмоб: символом Олімпіади в Сочі має бути Дід Мороз

0

0

Знаменита грузинка бореться за права казкової істоти.

Тіна Канделакі, 35-річна російская телеведуча, шалено вболіває за свою країну на Олімпіаді-2010. Зірка вирішила створити флешмоб на підтримку нового символу змагань в Сочі. На думку Тіни, їм повинен стати Дід Мороз.

- Це людина, яка всіх нас підкупила, не вірю, що знайдеться хтось, хто буде проти Діда Мороза. Хоча б раз у житті він усіх нас підкупив. Давайте і ми щось зробимо для нього, - цілком серйозно звертається до всіх своїм шанувальників Тіна Канделакі.

Телеведуча вирішила, що її ідеї повинні знайти свій відгук у народних масах. Саме тому Тіна всілякими шляхами намагається популяризувати свої починання. Не секрет, що Канделакі зареєстрована в багатьох соціальних мережах, її сторінки є своєрідною рекламною площею, де ніхто не забороняє пропагувати свої оригінальні ідеї.

- Для усього світу Дід Мороз уособлює чоловіка, він високий, плечистий, бородатий. Хоч ми і хочемо виглядати метросексуалом в очах усього світу, але це не найгірша борода, - говорить Канделакі.

Цікаво, чи зможе пропозиція Тіни втілитися в життя?

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus