УКРАИНА

Подруга «Маргоші» хоче піти на штучне запліднення

0

0

Российская співачка і актриса готова народити дитину нетрадиційним шляхом.

Олена Перова, 33-річна зірка серіалу «Маргоша», вважає, що прийшов той період, коли треба заводити малюка. За словами співачки, вона вже знає, як правильно виховувати дитину.

- На даний момент я хоча б одну дитину хочу, навіть на УЗД не піду, не хочу знати стать дитини. Не хочу знати заздалегідь, тому що мені здається, це так здорово, не знати, хто з`явиться на світ, - говорить Олена Перова.

Розмірковуючи про народження немовляти, Олена Перова не виключає, що трохи пізніше вона зробить собі штучне запліднення. До речі, зовсім недавно цим варіантом скористалася і ще один рок-діва російської сцени - Діана Арбеніна.

- Якщо є така необхідність, чому б і ні. Можна провести паралель між штучним заплідненням і непорочним зачаттям, - стверджує Перова.

Але поки зірка не готова до таких радикальних кроків. Екс-учасниця групи «Ліцей» поки живе іншим життям, тим не менш, вона рада, що наука дійшла до таких висот.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus