УКРАИНА

Борис Моїсеєв: якщо моя дружина скаже що вагітна, я відповім: «Люба, ти що, здуріла?»

0

0

Відомий російський артист більше не хоче мати дітей, навіть від майбутньої дружини.

Борис Моїсеєв, 55-річний епатажний виконавець, який близько півроку тому заявив про своє весілля, зізнався, що продовжувати рід він не має наміру.

- А чому б мені й не одружитися? Дітей, звісно, не буде - які мені діти вже, я не хочу бути прикольним дідуганом. Мені не хочеться їх ставити на ноги, і щоб вони мене проводжали в останню путь. Навіщо? Я повинен померти легендою, як і народився. І поховають мене в Білорусі, в мене вдома, мені це ворожка наворожила, - каже Боря Моїсеєв.

Нагадаємо: все своє життя Моїсеєв не боявся говорити вголос про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, але чомусь на старості артиста потягнуло на жінок. Правда, деяких він досі побоюється.

- Знаєте, жінки дуже дивні істоти. Нещодавно я був в Америці, в Нью-Йорку, і в аеропорту підійшла до мене одна з квітами й задала дуже непристойне запитання. Ламаною російською вона сказала: «А як ви ставитеся до мінету?» Ось як можна відповідати на таке? Я злякався і втік, - обурюється Боря.

Моїсеєв стверджує, що новини про його весілля - це не піар-хід, оскільки йому не потрібно привертати до своєї персони зайву увагу. На зйомках «Вечірнього кварталу» Моїсеєв узагалі розійшовся, й, не стримавшись, емоційно висловився про чутки довкола його персони.

- А навіщо мені піар, мене хтось не знає чи я божевільний, мене ще більше любити не можна. Вінчатися ми з нею не будемо, але якщо вона одного разу прийде до мене і скаже, що вагітна, мої слова будуть такими: «Люба, ти що, здуріла?»

Неоднозначні фрази Бориса все-таки наштовхують на сумніви з приводу правдивості його майбутнього весілля. Ближче до кінця весни ситуація повинна прояснитися.

Фото: borismoiseev.ru

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus