УКРАИНА

Ван Дамм купує троянди на Хрещатику по 32 грн (ФОТО)

0

0

Голлівудський актор Ван Дамм уже тиждень тусується в Києві.

Учора відомий актор зі світовим іменем весело провів час на відкритті фешенебельного бутика Bonjour на Хрещатику. А після того, як закінчився світський захід, він показав усю свою голлівудську сутність.

Усім відомо, що на Майдані багато дорослих і дітей продають троянди, підходячи до перехожих із привабливими пропозиціями купити букетик. Ось і до знаменитого актора підійшла маленька дівчинка й запропонувала йому купити троянду. Але, на жаль, нічого не розуміючи по-російськи, він усіляко намагався пояснити їй це жестами.

А потім його серце не витримало – він дістав із кишені готівку, відрахував якусь суму й дав маленькій щасливиці. Дівчинка так розгубилася, що мало не забула віддати знаменитому покупцеві квітку. Потім Ван Дамм сів у автомобіль і поїхав у невідомому напрямку з друзями.– Дядько дав мені 32 грн., – після недовгих підрахунків сказала нам щасливиця.

Цікаво, що маленька бізнес-леді так і не зрозуміла, що квіти в неї купував всесвітньо відомий актор.Фото: Володимир Шевчук

Автор: Лефф Свеццьки

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus