УКРАИНА

Святослав Вакарчук: я хочу присоромити український шоу-бізнес

0

0

У середу гурт "Океан Ельзи" представив свій новий альбом "Dolce Vita", повідомляє "Українська правді. Життя".

На прес-конференції лідер гурту Святослав Вакарчук розповів, що альбом було створено під впливом фільмів відомого режисера Федеріко Фелліні.

Святослав пояснив, що в його нових піснях є "багато складних образів", навіяних творчістю італійського режисера.

Особливістю нового креатину музикантів є звучання, наближене о концертного: "Океану Ельзи" часто закидають надто вилизане студійне звучання та зовсім не схожі на нього концертні виступи.

До слова, Святослав Вакарчук заявив, що завданням альбому є присоромити український шоу-бізнес.

"Дуже прикро, що слухачі, а також мас-медіа, які причетні до того, щоб робити цей шоу-бізнес, грають у ту саму гру, за тими самими правилами. Наш шоу-бізнес перетворився на жвачку, яку вже хтось з`їв, витяг і запропонував взяти з`їсти її знову", - зауважив співак.

"Усі програми, як один, направлені не на те, щоб знаходити кращих музикантів або робити кращу музику, а на те, щоб навчити людей бажання стати популярним. Бажання, щоб у тебе в тролейбусі брали автографи, не має нічого спільного з бажанням стати хорошим музикантом і робити хорошу музику", - додав Вакарчук.

При цьому він запевнив, що не має нічого проти поп-музики.

"Але я хочу, що в Україні вона була хоч близько подібна на музику Майкла Джексона або Мадонни. Хоча дуже дорого зараз буде називати якісь імена", - пояснив музикант.

На запитання, чи є в українському шоу-бізнесі музиканти, які йому подобаються, Вакарчук назвав гурти "Бумбокс" та "Димна суміш".

Вже з середини березня гурт розпочинає концертний тур на підтримку нового альбому - містами Росії. До України хлопці повернуться наприкінці травня - на початку червня.

Фото:  сайт "Океану Ельзи"

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus