УКРАИНА

Яна Клочкова буде народжувати разом зі своїм таємничим бойфрендом

0

0

Знаменита плавчиха перебуває в очікуванні приїзду татуся свого майбутнього малюка.

Яна Клочкова, 27-річна олімпійська чемпіонка, термін вагітності якої лише підійшов до середини, вже думає, як назвати малюка.

- На УЗД мені сказали, що буде хлопчик, я засмутилася, тому що і я, й мої батьки хотіли дівчинку, але нічого. Хлопчик - так хлопчик. Але от із ім`ям мені важко, оскільки я подумувала про дівчинку, - каже Яна Клочкова.

Яні дуже нелегко, адже всі тривоги вагітності їй доводиться переживати самій, оскільки її коханий перебуває далеко за межами нашої країни.

- Він регулярно вітає мене зі святами, шле мені sms, але збирається приїхати лише перед пологами. Можна сказати, що він народжуватиме зі мною. Ще не знаю, чи зважиться він бути присутнім безпосередньо на самих пологах, але те, що він буде десь поруч - це точно. Та й для мене його підтримка дуже важлива, - стверджує світська тусовщиця.

Дивно, невже таємничий коханий Яни вважає, що підтримувати потрібно лише при пологах? Адже моменти вагітності теж одні з найбільш хвилюючих у житті.

Фото: Віталій Павленко

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus