УКРАИНА

Ірина Білик взялась за розкрутку хлопчика з інтернату

0

0

Відома співачка взялася за розкрутку вихованця інтернату.

Ірина Білик, 39-річна українська зірка, так надихнулася маленьким талановитим хлопчиком на фестивалі «Назустріч мрії», що, не відкладаючи надовго, запропонувала йому співпрацю.

Співачка, яка сиділа в журі дитячого конкурсу, не знала, як правильно вчинити у складній ситуації. Ірі настільки сподобався вихованець школи-інтернату Микола Бабій, що кілька хвилин вона не знала, що робити, а потім раптово запропонувала хлопцю приїхати до неї в студію.

Зовсім скоро Білик та Микола запишуть спільний дует. Треба сказати, співачка дала хлопчику величезний шанс прославитися на всю країну, ну й для самої Ірини це чергова сходинка в її творчій кар`єрі. До слова, в Іри вже є дует із сином Глібом, який переріс у сольний і самостійний проект дитини.

Але ось про що співатиме відома співачка з маленьким хлопчиком - поки що невідомо. Напевно, Іра і свого підопічного навчить дорослим пісням, а заразом і дорослому життю в шоу-бізнесі.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus