УКРАИНА

Потрапити в «Ранетки» Рита змогла завдяки випадку і подрузі

0

0

Заради участі в популярній групі дівчині довелося покінчити з улюбленим заняттям.

Рита Іванова, барабанщиця групи «Ранетки», не доклала жодних зусиль, щоб потрапити на знімальний майданчик улюбленого серіалу. Дівчина з першої серії пильно стежила за всіма перипетіями серіалу, мріючи хоч одним оком побачити улюблених героїв.

- Я не пропустила жодної серії, можу розповісти все про кожного персонажа! - усміхається Рита. - Пам`ятаю, дивилася чергову серію й думала: «Ну чому мене там немає? Я ж теж і на гітарі граю, й співаю, й пісні пишу, як Аня». Тому, коли мене взяли, в мене було таке відчуття, що так і мало бути: адже я мріяла про це два роки!

До речі, в серіал Рита потрапила зовсім випадково. Одного разу до неї в гості прийшла подруга, яка випадково натрапила в інтернеті на повідомлення про те, що в серіал «Ранетки» потрібно актриса на роль барабанщиці.

- Я за барабани на той момент і не бралася, в мене значно краще на гітарі виходило, - каже Рита. - Але оскільки подруга написала від мого імені листа, на який досить швидко відповіли, відмовлятися не було сенсу.

Волею випадку іноді трапляються події, які кардинально змінюють усе подальше життя.

Автор: Вікторія Єгорова

Фото: ranetki.ru

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus