УКРАИНА

Новою дружиною Гени Букіна стала білявка Лера

0

0

Білява красуня стала дружиною Гени Букіна.

Лера Кудрявцева, 38-річна російська телеведуча, відтепер буде звикати до ролі матері сімейства Букіних. Лера уособлює ідеал дружини для будь-якого чоловіка: добра, уважна й любляча супутниця життя, але більше за всіх пощастило Гені Букіну, який житиме цілодобово на знімальному майданчику разом з Лерою.

Одного чудового дня герой серіалу виявляє нову дружину й просто-таки не вірить своїм очам.

- Після двох шлюбів у третій я вступаю обережно, - жартує Лера. - Коли нова людина приходить у вже давно усталену акторську родину, де існують певні традиції та правила, це складний психологічний момент для обох сторін. Мені пощастило, що діти прийняли мене як рідну. От тільки Гена спочатку був недовірливий, напевно, просто не повірив своєму щастю.

Довго вмовляти Гену прийняти на роль його дружини Леру Кудрявцеву не довелося. Щоправда, усе пішло не так гладенько, як йому хотілося б. У Лери теж непростий характер, тому парочці доводиться під час знімального процесу шукати точки дотику.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus