УКРАИНА

«Фабрика зірок»: Аліса Тарабарова стала жертвою нещасного випадку

0

0

Учасниця групи Real O провалилася під сцену, заплутавшись у декораціях, прямо на репетиції.

Аліса Тарабарова, 19-річна рудокоса красуня, стала жертвою нещасного випадку. Під час репетиції «Фабрики зірок», коли учасники репетирували виконання гімну відомого телепроекту, Аліса спіткнулася й упала під сцену. Від болю дівчина почала плакати і скаржитися на долю.

- Ну як же мені все це набридло, чому я, чому так боляче, - не вгавала Аліса.Потерпілу одразу ж обступили «фабриканти», які намагалися хоч якось допомогти Тарабаровій. Активістом-рятувальником виступив Коля Серга, але і йому не вдалося заспокоїти бідолашну виконавицю, яка розплакалася від болю.

- Та все добре з нею, ну впала, різне ж буває. У неї взуття вузьке було, натерло їй щось там, і вийшло, що спіткнулася, - згладжував кути Коля Серга.

До речі, це вже не перший випадок травмування «фабрикантів» - у минулому сезоні учасники навіть боялися за своє життя, нервуючи перед складними номерами. Але чого не зробиш заради мистецтва чи задля миттєвої слави у шоу-бізнесі.

Як стало відомо Glamurchik`у, переломів у Тарабарової немає, хоча забиття досить серйозні. Сподіваємося, що Аліса й далі зможе виступати на сцені «Фабрики зірок».

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus