УКРАИНА

Захищаючи свою маму Тіматі готовий вдарити дівчину

0

0

Вивести з себе російського репера вдасться лише тому, хто осквернить ім`я його матері.

Тіматі, 25-річний скандальний артист, рідко піддається на різного роду провокації, але «дістати» його все-таки можна. Більш того, співак розповів, що потрібно зробити дівчині, щоб він підняв на неї руку.

- Будь-яка негативна ситуація, яка обломлює моє спілкування з іншими людьми, може викликати моє неприйняття. Наприклад, коли в залі хвилина або більше декілька елементів випромінюють негатив, мовчати я не можу, - пояснює Тіматі.

Деякий час тому Тіматі побився з шанувальником на своєму київському концерті.

- Довго терпіти негатив щодо себе - це вище моїх сил. Тоді на концерті я стрибнув зі сцени, поклав мікрофон і почав розбиратися, - згадує зірка.

У закулісному житті Тіматі дратує нахабство, хамство, панібратство, необґрунтовані висловлювання на його адресу. Правда, артист усе-таки намагається не розмахувати зайвий раз кулаками і спрямовувати свою енергію в правильне русло. Але було й таке, що Тіматі доводилося відповідати за свої вчинки.

- До кримінальної відповідальності я притягувався за різні дитячі пустощі, гучну музику на вечірках. На дівчину можу підняти руку, якщо вона зробить щось таке, що кардинально змінить ситуацію, наприклад, образить мою маму, - каже виконавець.

Однозначно, скандаліст Тіматі не договорює, за що ще його притягували до кримінальної відповідальності.

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus